KONST / Litografier / Färglitografi 16349112
nr 1634 9112
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 48x35 cm, yttermått inklusive ram: 73x52 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 18:36:40
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
6
1.500 kr
7
1.600 kr
2.000 kr
8
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
8
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
8
2.200 kr
7
2.400 kr
2.600 kr
8
3.400 kr
3.000 kr
8
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
8
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
8
4.600 kr
7
4.000 kr
8
4.200 kr (Budbetjänt)
7
4.400 kr
8
4.600 kr (Budbetjänt)
7
4.800 kr
5.000 kr
7
5.200 kr
5.400 kr
5.600 kr
7
5.800 kr
6.000 kr
7
7